Vnitřní klid

seminář Kraniosakrální jógy
v Českém Krumlově

v neděli 19. 5. 2024
17:00 - 19:30
Český Krumlov, studio Farha

Co pro vás znamená klid? Jak pociťovat stabilní vnitřní klid? O tom i jiném, co setkání přinese, se budeme zabývat v prodloužené lekci Kraniosakrální jógy.  

Jak v sobě znovu oživit vnitřní klid? Co to to znamená klid či bytí ve svém středu?
Vnitřní klid má hluboký dopad na náš vnější život i na stav těla. Jóga je jednou z cest, která učí vnitřní klid v sobě kultivovat.

V úvodu lekce se uvedeme do tématu. Následně si zacvičíme sestavu a techniky, které v nás probouzí klid a v závěru bude čas na vaše dotazy.


Kraniosakrální jóga

Součástí semináře je  75 minut Kraniosakrálni jógy. Tato jemná lekce propojuje moderní lékařské výzkumy zabývající se mozkem, mozkomíšním mokem, nervovou soustavou a fasciemi s učením tradiční jógy, tradiční čínské medicíny a buddhismu. Probouzí přirozené ozdravné principy těla. Součástí každé lekce je nosné téma (záměr), které určuje dynamiku lekce a pomáhá nám integrovat to, co prožíváme na podložce i do běžného rytmu života. Dále leh na tzv. klidový bod, který nás uvádí do klidu a hlubokého napojení na tělo a krajinu srdce, cvičení v souladu s ročním obdobím, relaxace, techniky Kraniosakrální osteopatie a thajské jivaka masáže. V závěru každé lekce je meditace.Tato jóga je vhodná i pro úplné začátečníky.

Čas lekce: 17:00 - 19:30
Kde: třída Míru 144, Český Krumlov, studio Farha
Maximální počet účastníků: 10

Cena: 900 Kč 

Rezervace je platná po zaplacení ceny semináře. Bezplatné storno rezervace je možné max. 4 dny před konáním semináře.


Lektoři

Bc. Sabina Rosecká

lektorka Kraniosakrální jógy
kraniosakrální osteopatka


Mgr. Michal Říha

terapeut, reflexolog,
lektor jógy

www.ipeca.cz


Uvolněte svou mysl a tělo

Rezervovat místo