Jarní očista
s Kraniosakrální jógou

v sobotu 13. 4. 2024
9:00 - 15:00
Na Samotě u lesa, Šumava, Brloh 83

V jednodenním semináři poznáte praktické návody, jak na jarní očistu těla i ducha. Každý seminář je vždy maximálně individuální. Žádné obecnosti, vše se odvíjí od vás a vašich potřeb.

Přijměte naše pozvání a odpočiňte si v náruči šumavské přírody. 

Zveme vás na seminář Na Samotě u lesa v krásné Šumavské přírodě s krásným výhledem na Kleť.

Načerpejte jarní energii

V jednodenním semináři poznáte praktické návody, jak na jarní bezpečnou očistu vašeho těla a ducha. Cílem semináře je rozproudit energii a očistit se od zatěžujících nánosů.


Kraniosakrálni jóga

Součástí semináře je  90 minut Kraniosakrálni jógy zaměřené na sestavu ideální pro jarní období. Tato jemná lekce propojuje moderní lékařské výzkumy zabývající se mozkem, mozkomíšním mokem, nervovou soustavou a fasciemi s učením tradiční jógy, tradiční čínské medicíny a buddhismu a je vhodná pro všechny věkové kategorie a úrovně pokročilosti. Probouzí přirozené ozdravné principy těla.


Individuální přístup

Každý seminář je vždy maximálně individuální. Obsah semináře se odvíjí od vás a vašich potřeb. Každý jsme jiný a každé tělo potřebuje něco jiného. Nic se nedá paušalizovat. Proto je v semináři prostor pro vaše dotazy. Ze semináře si odnesete praktický návod pro svůj život a můžete se tak dát na zdravou cestu určenou přímo pro vás. 

Pokud bude zájem, uděláme výlet i na zdejší energetická místa. 


Co můžete očekávat:

  1. Odpočinek v náruči přírody

  2. Praktické techniky pro jarní očistu těla, mysli a ducha

  3. Cvičení Kraniosakrální jógy 

  4. Možnost ptát se na to, co vás konkrétně zajímá

  5. Čaj z divokých bylin Blanského lesa a okolí

  6. Drobné občerstvení

  7. Výlet do okolí

Čas semináře: 9:00 - 15:00
Maximální počet účastníků: 8

Cena semináře: 1720 Kč 


Udělejte první krok k lepšímu zdraví a klidné mysli. Rezervace je platná po zaplacení zálohy 500 Kč do 3 dnů od rezervace.

S sebou pohodlné volné oblečení na cvičení, podložku na jógu (pokud nemáte, dejte nám vědět), sami sebe a dobrou náladu.  Pití a drobné občerstvení pro vás bude připraveno. 


Zůstaňte přes noc

Prodlužte si seminář a dopřejte si jarní pobyt u nás. Po semináři se můžete vydat na výlet do okolí, načerpat energii ve zdejší krajině. V případě zájmu o nocleh (sobota - neděle) nám napište. Kapacita pro ubytování je pouze pro 1-2 účastníky. 


Lektoři

Uvolněte svou mysl a tělo ve společnosti přírody a zkušených průvodců. Těšíme se na vás! 

Bc. Sabina Rosecká

lektorka jógy, Kraniosakrální jóga a ošetření


Mgr. Michal Říha

terapeut, bylinkář, lektor jógy

www.ipeca.cz


Uvolněte svou mysl a tělo ve společnosti přírody

Rezervovat místo
odpočinek

Spojte seminář s ubytováním 
v krásné šumavské přírodě

Prohlédněte si naše příjemné ubytování a propojte lekci jógy s pobytovým zážitkem v našem domečku na Samotě u lesa u kapličky Panny Marie. Prožijte krásu šumavské krajiny a dopřejte si odpočinek i vzácnou čistou vodu zdejšího pramene. V rámci pobytu si můžete užít procházky po okolí, masáž či soukromou lekci jógy. Kontaktujte nás na sabina.rosecka@gmail.com.